top of page
  • Фото автораLina Doroshenko

Афіша Калгарівщини #007 – 11 – 19 червня

Оновлено: 10 черв.

В цей період на українців у Калгарі чекають зустрічі про запуск бізнесу та купівлю власного житла. А розважитись можна на вечірці UCAN Radio Night 3.0. або на дискотеці від Gulba.


Вебінар на тему "Запуск вашого бізнесу"

13 червня, 20:00Про захід. Конгрес українців Канади запустив програму Інсайти експертів, в рамках якої влаштовує серію україномовних вебінарів на важливі теми. Цього тижня українці зможуть дізнатись, як відкрити власну справу.


📍 Де: онлайн

🎟️ Умови. Безкоштовно

🔍 Деталі: реєстрація за посиланням – surl.li/uhvva

 

Футбольний поєдинок FC Tryzub VS Cochrane Rangers  

14 червня, 20:45Про захід. Нагадаю, що Tryzub – то перша українська команда, що грає у Другому дивізіоні федерації футболу Калгарі. Цього разу наші хлопці вийдуть на поле проти Cochrane Rangers. Щоб ви розуміли, Cochrane – то один із головних суперників нашої команди на шляху до чемпіонства. Приходьте підтримати Tryzub бурхливими оплесками.


📍 Де: Shouldice Artificial Turf, 1515 Home Road NW

🎟️ Умови. Безкоштовно 

🔍 Деталі: surl.li/trpqe   

 

Big Ukrainian Saturday party від Gulba

15 червня, 21:00-02:00Про захід. Дискотека для любителів нічних клубів та запальних вечірок. Українські хіти та популярні танцювальні треки міксуватимуть DJ Luzhik та Dj Choki. 


📍Де: Dreamers night club, 1140 10 Ave SW

🎟️Умови: раннє бронювання – 15 CAD, звичайна ціна – 20 CAD 

🔍Деталі: surl.li/uiapr 

 

UCAN Radio Night 3.0.

16 червня, 18:00-23:50Про захід. UCAN Radio влаштовує третю вечірку з батлом українських та канадських піаністів. Попередні дві, які загалом відвідали більше 500 гостей, були просто розривними, тому команда вирішила потішити українців ще раз. Формат батлу між піаністами та танці на стільцях залишаються незмінними, а от що нового запланувала команда, побачите на івенті. Все пристойно, тому можна сміливо приходити з дітьми.


📍 Де: Aussie Rules piano bar, 1002 37 Street SW

🎟️ Умови. 25 CAD, дітям до 6 років – вхід вільний

🔍 Деталі: surl.li/uhvtc 

 

Зустріч з ріелтором на тему "Купівля житла в Калгарі - для українців з CUAET"

18 червня, 17:00-19:00Про захід. Досвідчений ріелтор Олена Собкович розкаже про особливості ринку нерухомості в Калгарі: цінові тенденції, прогнози та райони міста, де варто розглянути придбання житла. Вона дасть покрокову інструкцію про процес купівлі нерухомості в статусі CUAET. Окрім того, на зустрічі буде спеціалістка з іпотеки CIBC Вікторія Мочалова, яка поділиться корисними порадами та інформацією про підготовку до отримання pre-approval на іпотеку.


📍 Де: Центральна бібліотека, 800, 6th Ave SW (кімната 3-16B)

🎟️ Умови. Безкоштовно

🔍 Деталі: попередня реєстрация за посиланням – surl.li/uhxdp

 

English course for Ukrainian Newcomers in Calgary – Beginner Level

Старт – 18 червня, 18:00-20:00Про захід. Курс англійської мови для початківців в Калгарі тривалістю 8 тижнів. Заняття у групі до 30 людей проходитимуть по вівторках та четвергах.


📍 Де: Український Православний Собор Св. Володимира, 404 Meredith Rd. NE

🎟️ Умови. Вартість курсу – 75 CAD

🔍 Деталі: реєстрація на курс за писиланям – surl.li/uhxka 

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page