top of page

Що таке UCAN Radio?

UCAN Radio - це музично-розважальна цифрова радіостанція для українців. Створені в Калгарі, ми транслюємо 24/7 на всю Канаду, двома мовами, в прямому ефірі та в записі.

Створюючи шоу, подкасти, івенти та спеціальні проекти для  всіх українців Канади, ми приділяємо значну увагу англомовним канадійцям українського походження, щоб дати змогу підтримати нас тим, хто не знає мови, але хотів би стати пліч-о-пліч в нашій боротьбі за свободу і збереження культури, дізнатися більше про свою історію і коріння.

Ми віримо, що таким чином досягаємо трьох цілей. Канадці, чиї українські пращури оселилися тут декілька поколінь тому, відновлюють зв’язок із своєю персональною історією. Новоприбулі українці ефективніше долучаються до місцевої спільноти. І разом всі ми зміцнюємо українську спадщину.

Долучайтеся до UCAN Radio, слухаючи радіостанцію, підписуючись на наші соціальні мережі та стаючи нашими партнерами, спонсорами або донорами!

dima-7_edited.jpg

Дмитро Господінов

Засновник радіо

"Сотні тисяч українців приїхали в Канаду від початку війни. Майже півтора мільйони живуть тут протягом багатьох поколінь. Об'єднуючи ньюкамерів із українськими канадійцями, ми будуємо міст для зміцнення культури і мови" 

bottom of page